На "Арені Львів" пройшла нарада щодо проведення кваліфікаційних матчів Євро-2020

10.04.2019 17:00

10 квітня 2019 року на стадіоні «Арена Львів» відбулась організаційна нарада  щодо підготовки та проведення футбольних матчів за участі Національної збірної команди України з футболу у рамках  кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020.

У нараді взяли участь: заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, в.о. директора ДП «Арена Львів» Юрій Майборода, 
начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хімʼяк, 
генеральний директор ТОВ «ФФУ Маркетинг» Роман Волинець, 
перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо та представники служб дотичних до організації матчів. 

На нараді були обговорені питання безпеки проведення турнірів, технічна готовність стадіону до проведення матчів, добирання вболівальників перед і після матчів, комфортне розміщення вболівальників в секторах та перебування і розміщення команд у Львові.Також, була проведена інспекція нового футбольного газону.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів наголосив на важливості безпеки глядачів та учасників під час проведення матчів:
«Маємо створити максимально комфортні умови для львів`ян та гостей міста. Зокрема, налагодити взаємодію усіх служб – медичної, транспортної, правоохоронних органів тощо».

Нагадаємо, відповідно до рішення виконкому Федерації футболу України, матчі відбору Євро-2020 відбудуться на стадіоні «Арена Львів» вже у червні цього року. Зокрема, 7 червня збірна команда України зіграє з командою Сербії, а 10 червня – з Люксембургом.

Прес-служба ДП «Арена Львів»


 

Додаткова інформація по розділу