ТОП-12 подій 2014 року на "Арені Львів"

26.12.2014 13:30

Цього року головному львівському стадіону виповнилось 3 роки. Для «Арени Львів» 2014 рік став часом, коли позаду залишилась ейфорія від проведення Євро-2012 і вдалось пройти занепад 2013.

2014 – був роком копіткої праці і боротьби за своє місце під сонцем.

А ще, саме у 2014 році на «Арені Львів» чимало знакових подій відбулося вперше:

  • перший на теренах Західної України футбольний матч Ліги Чемпіонів
  • вперше проведено боксерський матч за титул чемпіона за версією WBO
  • проведено концерт гурту «Океану Ельзи», який зібрав рекордну кількість - понад 42 тисяч глядачів.

Загалом протягом року «Арена Львів» зібрала під своїм дахом понад 400 тисяч відвідувачів, при цьому 58 тисяч з них відвідало бізнес-заходи такі як «ІТ Аrenа», «Кадровий конгрес», Львівський медіафорум тощо, які проходили у конференц-залах.  

При цьому під час футбольних матчів і боксерських поєдинківбізнес-заходів та концертівекскурсій та тренувань «Арена Львів» однаково гостинно приймала вболівальників з Туреччини та Португалії, Іспанії і Чорногорії, Білорусії і Бельгії, європейьких журналістів та медіа-експертів, ІТ-ішників та бізнесменів, дітей переселенців та юних футбольних зірок, відповідаючи найвищим вимогам безбар´єрності, якості обслуговування, комфорту та безпеки.

За ці роки спортивне, культурне та бізнесове життя Львова стало неможливим без «Арени Львів», адже локація дуже зручна, функціональна та сучасна.

Прийдешній 2015 рік пройде на «Арені Львів»  під знаком великого футболу та масштабних подій. Так уже в лютому відбудеться очікувана тисячами фанів футбольна дуель Ліги Чемпіонів «Шахтар» - «Баварія». Навесні «Арена Львів» вперше прийме виставку «АгроТехніка», а також Чемпіонат з дріфтінгу та вкотре форуми і конференції, які уже традиційно асоціюються саме з головним львівським стадіоном. Влітку ми готуємо кілька подій, які будуть цікавими для усіх львів'ян! 

Сподіваємось, що і в 2015 році думка: "якщо хочеш провести вдалу події у Львові – проводь її  на «Арені Львів», буде актуальною й надалі! 

Додаткова інформація по розділу