Переможцем турніру з міні-футболу «Arena Lviv Journalist Cup» стала команда газети «Спортивки» «Нові імена»

08.08.2015 17:00

У цю суботу, 8 серпня, у підтрибунній зоні стадіону «Арена Львів» на міні-полі пройшов турнір з міні-футболу серед спортивних журналістів, фотографів та блогерів. Участь у турнірі взяло сім команд: «Нові Імена» (газета «Спортивка»), «24 канал», «Трибунал» (ua.tribuna.com), команда прес-служби Львівської ОДА, «Брутальний футбол» (bfootball.com.ua), ГО «Самопоміч» та порталу «032.UA».

Перемогу в турнірі отримала команда газети «Спортивка» – «Нові імена», перемігши у фіналі збірну ГО «Самопоміч». Відповідно 2-ге місце дісталось команді «Самопоміч», а 3-тє – «24 каналу». Три команди-переможниці отримали почесні Кубки.

Усі команди отримали дипломи, по ящику пива від партнера турніру ТМ «Чернігівське», а команда-переможниця – сертифікати на картинг та Кубок «Arena Lviv Journalist Cup»

На турнірі «Arena Lviv Journalist Cup» панував спортивний піднесений настрій та багато позитивних емоцій від футболістів та вболівальників. Більшість учасників турніру зійшлись на думці, що у майбутньому його варто зробити традиційним, долучивши до участі представників Львівської мерії та стадіону «Арена Львів». 

Додаткова інформація по розділу